Toyota Corolla
1.894.000 TL
- 2.873.000 TL
Seçili Renk: Parlak Gümüş
Uzunluk
4630 mm
Genişlik
1780 mm
Yükseklik
1435 mm
Bagaj Hacmi
471 lt
Vites
Otomatik
Yakıt Tipi
Benzin, Hibrit
Avantajlı Bayi Fiyatları İçin
Ücretsiz Teklif Al!
Toyota Corolla Fotoğrafları
Toyota Corolla Versiyonları
Vision 1.5 Multidrive S 125 HP
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1490 cc
Motor Gücü
125 HP
1.894.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 125 HP |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.1 lt/100km |
Dream 1.5 Multidrive S 125 HP
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1490 cc
Motor Gücü
125 HP
2.040.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 125 HP |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.1 lt/100km |
Dream X-Pack 1.5 Multidrive S 125 HP
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1490 cc
Motor Gücü
125 HP
2.160.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 125 HP |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.1 lt/100km |
Flame X-Pack 1.5 Multidrive S 125 HP
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1490 cc
Motor Gücü
125 HP
2.215.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 125 HP |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.1 lt/100km |
Passion X-Pack 1.5 Multidrive S 125 HP
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1490 cc
Motor Gücü
125 HP
2.370.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1490 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 125 HP |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 6.1 lt/100km |
Hybrid Dream X-Pack 1.8 e-CVT 98 HP
Yakıt
Hibrit
Vites
Otomatik
Motor Hacmi
1798 cc
Motor Gücü
98 HP
2.530.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Silindir Adedi | 4 |
| Besleme Tipi | Atmosferik |
| Beygir Gücü | 98 HP |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.5 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Jant Çapı | 17 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Elektrikli Açılır Tavan Camı | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Hybrid Flame X-Pack 1.8 e-CVT 98 HP
Yakıt
Hibrit
Vites
Otomatik
Motor Hacmi
1798 cc
Motor Gücü
98 HP
2.549.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Silindir Adedi | 4 |
| Besleme Tipi | Atmosferik |
| Beygir Gücü | 98 HP |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.5 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4630 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Bagaj Hacmi | 471 lt |
| Jant Çapı | 17 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Elektrikli Açılır Tavan Camı | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Hybrid Dream 1.8 e-CVT 98 HP
Yakıt
Milt Hibrit
Vites
Otomatik
Motor Hacmi
1798 cc
Motor Gücü
98 HP
2.808.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Milt Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Silindir Adedi | 4 |
| Beygir Gücü | 98 HP |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.5 lt/100km |
Hybrid Passion X-Pack 1.8 e-CVT 98 HP
Yakıt
-
Vites
Otomatik
Motor Hacmi
1798 cc
Motor Gücü
98 HP
2.873.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Sedan |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1798 cc |
| Silindir Adedi | 4 |
| Beygir Gücü | 98 HP |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 4.5 lt/100km |
Toyota Corolla





