Hyundai IONIQ 5N
5.800.000 TL
- 5.800.000 TL
Guncel Kampanyalar
Nakit İndirimi
405.000 TL
Kampanyalı Fiyat
Teklif İste
Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.
Avantajlı Bayi Fiyatları İçin
Ücretsiz Teklif Al!
Genel Özellikler
Uzunluk
4715 mm
Genişlik
1940 mm
Yükseklik
1585 mm
Bagaj Hacmi
480 lt
Vites
Otomatik
Yakıt Tipi
Elektrik
Hyundai IONIQ 5N Fotoğrafları
Hyundai IONIQ 5N Versiyonları
N 448 kW 4x4 650 HP
Yakıt
Elektrik
Vites
Otomatik
Motor Hacmi
-
Motor Gücü
650 HP
5.800.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | Hatchback |
| Segment | D |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Motor ve Performans | |
| Besleme Tipi | Elektrik |
| Beygir Gücü | 650 HP |
| Maksimum Hız | 260 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4715 mm |
| Genişlik | 1940 mm |
| Yükseklik | 1585 mm |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |


