JAECOO Omoda 5
1.999.000 TL
- 1.999.000 TL
Guncel Kampanyalar
Kredi Avantajı
200.000 TL
Vade Oranı
6 Ay %0,99 Faiz
Kampanyalı Fiyat
Teklif İste
Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.
Avantajlı Bayi Fiyatları İçin
Ücretsiz Teklif Al!
Genel Özellikler
Uzunluk
4447 mm
Genişlik
1824 mm
Yükseklik
1588 mm
Bagaj Hacmi
442 lt
Vites
Otomatik
Yakıt Tipi
Benzin
JAECOO Omoda 5 Fotoğrafları
JAECOO Omoda 5 Versiyonları
Ultima
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1598 cc
Motor Gücü
145 HP
2.120.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | C |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Silindir Adedi | 4 |
| Besleme Tipi | Turboşarj. |
| Beygir Gücü | 145 HP |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | 4x2 Önden Çekişli |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 8,5 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4447 mm |
| Genişlik | 1824 mm |
| Yükseklik | 1588 mm |
| Bagaj Hacmi | 442 lt |
| Jant Çapı | 18 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Panoramik Cam Tavan | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
JAECOO Omoda 5 Videoları
YENİ OMODA 5 ULTİMATE BAYİLERE GELDİ! NELER DEĞİŞTİ!
Jaecoo Omoda 5
Benzer Araçlar
Citroen C4
SUV - 2 Versiyon
Nakit İndirimi:
30.000 TL
Kredi Avantajı:
150.000 TL
1.962.000 TL - 2.057.000 TL
Detaylar
Citroen C4 X
SUV - 3 Versiyon
Nakit İndirimi:
30.000 TL
Kredi Avantajı:
150.000 TL
1.962.000 TL - 2.066.000 TL
Detaylar
Opel Mokka
SUV - 2 Versiyon
Nakit İndirimi:
55.000 TL
Kredi Avantajı:
300.000 TL
1.988.000 TL - 2.650.000 TL
Detaylar


