JAECOO Omoda 7
2.680.000 TL
- 2.680.000 TL
Uzunluk
4660 mm
Genişlik
1875 mm
Yükseklik
1670 mm
Bagaj Hacmi
478 lt
Vites
Otomatik
Yakıt Tipi
Benzin
Omoda 7 için Teklif Al
Tüm JAECOO Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
JAECOO Omoda 7 Fotoğrafları
JAECOO Omoda 7 Versiyonları
Neo
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik 7 İleri
Motor Hacmi
1598 cc
Motor Gücü
145 HP
2.680.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | A |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Silindir Adedi | 4 |
| Besleme Tipi | Turbo Benzinli Direkt Enjeksiyonlu |
| Beygir Gücü | 145 HP |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | 4x2 Önden Çekişli |
| Vites Adedi | 7 |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 7,1 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4660 mm |
| Genişlik | 1875 mm |
| Yükseklik | 1670 mm |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Jant Çapı | 19 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Panoramik Cam Tavan | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Jaecoo Omoda 7





