NISSAN Qashqai E-Power
3.408.200 TL
- 4.230.200 TL
Guncel Kampanyalar
Nakit İndirimi
100.000 TL
Kredi Avantajı
600.000 TL
Vade Oranı
6 Ay %0 Faiz
Kampanyalı Fiyat
Teklif İste
Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.
Avantajlı Bayi Fiyatları İçin
Ücretsiz Teklif Al!
Genel Özellikler
Uzunluk
4425 mm
Genişlik
1835 mm
Yükseklik
1625 mm
Bagaj Hacmi
504 lt
Vites
Otomatik
Yakıt Tipi
Elektrik, Hibrit
NISSAN Qashqai E-Power Fotoğrafları
NISSAN Qashqai E-Power Versiyonları
Designpack e-POWER 190PS
Yakıt
Elektrik, Hibrit
Vites
Otomatik 1 İleri
Motor Hacmi
1497 cc
Motor Gücü
190 HP
2.249.000 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik, Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Besleme Tipi | Lityum-iyon Direkt Enjeksiyon |
| Beygir Gücü | 190 HP |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Vites Adedi | Var |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5,4 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 2084 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Bagaj Hacmi | 449 lt |
| Jant Çapı | 18 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Skypack e-POWER 190PS
Yakıt
Hibrit
Vites
Otomatik 1 İleri
Motor Hacmi
1497 cc
Motor Gücü
190 HP
3.636.900 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Besleme Tipi | Lityum-iyon Direkt Enjeksiyon |
| Beygir Gücü | 190 HP |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Vites Adedi | Var |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5,4 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 2084 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Bagaj Hacmi | 449 lt |
| Jant Çapı | 18 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
N-Design e-POWER 190PS
Yakıt
Hibrit
Vites
Otomatik 1 İleri
Motor Hacmi
1497 cc
Motor Gücü
190 HP
3.762.300 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 190 HP |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Vites Adedi | Var |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5,4 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 2084 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Bagaj Hacmi | 449 lt |
| Jant Çapı | 18 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Platinum e-POWER 190PS
Yakıt
Hibrit
Vites
-
Motor Hacmi
1497 cc
Motor Gücü
190 HP
4.088.900 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 190 HP |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 2084 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Bagaj Hacmi | 449 lt |
| Jant Çapı | 18 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Platinum Premium e-POWER 190PS
Yakıt
Hibrit
Vites
Otomatik 1 İleri
Motor Hacmi
1497 cc
Motor Gücü
190 HP
4.230.200 TL
| Genel Bilgiler | |
|---|---|
| Gövde Tipi | SUV |
| Segment | C |
| Kapı Sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Hibrit |
| Motor ve Performans | |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Silindir Adedi | 3 |
| Beygir Gücü | 190 HP |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| Vites Türü | Otomatik |
| Çekiş | Önden Çekişli |
| Vites Adedi | Var |
| Ortalama Yakıt Tüketimi | 5,4 lt/100km |
| Güvenlik ve Sürüş Destekleri | |
| Hız Sabitleme & Sınırlama | Var |
| Yokuş Kalkış Desteği | Var |
| Şerit Takip Sistemi | Var |
| ABS Fren Sistemi | Var |
| Start & Stop | Var |
| Takip Mesafesi Koruma | Var |
| ASR Patinaj Önleme Sistemi | Var |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm |
| Genişlik | 2084 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Bagaj Hacmi | 449 lt |
| Jant Çapı | 18 inç |
| Konfor ve Donanım | |
| Elektrikli Ön Yan Camlar | Var |
| Elektrikli Yan Dikiz Aynaları | Var |
| Otomatik Katlanan Yan Aynalar | Var |
| Elektrikli Arka Yan Camlar | Var |
| Çift Bölgeli Otomatik Klima | Var |
| Yol Bilgisayarı | Var |
| Ön Park Sensörü | Var |
| Arka Park Sensörü | Var |
| Lastik Basınç Sensörü | Var |
| Yağmur Sensörü | Var |
| Ön Kol Dayama | Var |
| Isıtmalı Ön Koltuklar | Var |
| Navigasyon | Var |
| iPod & iPhone Bağlantısı | Var |
| Usb Girişi | Var |
Nissan Qashqai E-Power
Benzer Araçlar
Peugeot 5008
SUV - 2 Versiyon
Kredi Avantajı:
1.000.000 TL
Vade Oranı:
6 Ay %0,99 Faiz
3.290.000 TL - 3.493.000 TL
Detaylar
Alfa Romeo Tonale
SUV - 1 Versiyon
Takas Desteği:
74.488 TL
Kampanyalı Fiyat:
Teklif İste
3.296.200 TL
Detaylar
Peugeot E-3008
SUV - 2 Versiyon
Kredi Avantajı:
1.000.000 TL
Vade Oranı:
6 Ay %0,99 Faiz
3.318.000 TL - 3.514.500 TL
Detaylar
Opel Grandland Elektrik
SUV - 2 Versiyon
Kredi Avantajı:
300.000 TL
Vade Oranı:
12 Ay %0,99 Faiz
3.460.000 TL - 3.872.000 TL
Detaylar

